Úterý, 28 března, 2023
magazin
HomePro Ženy7 jarních trendů na nehty! Barvy, přirozenost, vzory i kamínky: Manikúrové senzace,...

7 jarních trendů na nehty! Barvy, přirozenost, vzory i kamínky: Manikúrové senzace, které letí v tomto období

Ruce jsou vizitkou každé ženy!

Váš celkový look umíte oživit i manikúrou. Jaké nehty se budou nosit v následujících měsících? Inspirujte se.

1) Barevná francouzská manikúra
Nejste typ, který by se odvážil na nějaké šílenosti v manikúře, ale toužíte na jaře po barvách? I pro vás máme řešení. Barevná francouzská manikúra se dostala v posledním období mezi TOPky. Zkuste vsadit na zelenou, oranžovou či růžovou, která patří mezi nejvyhledávanější barvy této sezóny. Nemusí to být typická francouzská manikúra, může se jednat o hrubší verzi v různých tvarech.

2) Matné jsou v kurzu
Možná jste zvyklé na lesklé nehty, ale zkuste trochu zaexperimentovat s matným finishem. Častokrát dostane vaše manikúra úplně jiný nádech a dokonce nehty změní i barvu. Aktuálně jsou pestré a hravé barvy vítány, takže zkuste jít ruku v ruce s trendy.

3) Přirozenost je vždy dobrou volbou
Mít pěkně upravené nehty je základ. Pokud netoužíte po dlouhých nehtech, klidně můžete zvolit jen krátkou manikúru s tělovou barvou. Takovými nehty nemůžete nikdy nic pokazit.

4) Ozdobte se
Pro někoho jsou kamínky příliš odvážné, ale na nehtech krásně vyniknou a umí rukám dodat graci. Klidně sáhněte i po barevných variantách, nebojte se ani výraznějších barev než je červená či zelená.

5) Vzory, tvary, kresby
Zvířecí potisk na nehtech? Proč ne. Nyní se nosí opravdu všechno. Ať už se jedná o různé tvary, nápisy, obrázky či kostky. Vaše manikúra nemusí být nudná. Vyšantěte se!

6) Perličková mánie
Perly v outfitech, na doplňcích dokonce i na nehtech. Rok 2022 bude opravdu plný perel. Pokud si netroufáte na barevnou variantu, klidně vsaďte na jemné přirozené barvy nehtů s malými perličkami, které působí jemně a žensky.

7) Duha na rukou
Dalším trendem jsou vícebarevné nehty. Ať už jde o různé barvy nebo prolínání z bledé do tmavé či naopak. Baby si často dávají i každý nehet odlišný. Vyhrajte si se svou manikúrou a buďte odvážná.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články