Úterý, 28 března, 2023
magazin
HomePsychologieVypadávání vlasů způsobené koronavirem není mýtus. Bojujte proti němu silou těchto vitamínů

Vypadávání vlasů způsobené koronavirem není mýtus. Bojujte proti němu silou těchto vitamínů

Téma, ze kterého už mnohé z nás jen rozbolí hlava. Koronavirus. Pokud se mu úspěšně vyhýbáte, držíme vám i nadále palce. Pokud jste ho však překonali – i vy jste si všimli, že zanechal změny i na vašich vlasech?

Vedlejší účinek, o kterém se mluví méně, avšak nepříjemně ovlivňuje kvalitu života mnoha žen. Znáte přece staré známé klišé – vlasy jsou korunou krásy. Proč nás právě Covid-19 dokáže obrat o jejich objem a jak se se starým známým vypadáváním vlasů úspěšně popasovat?

Pozor na stres – poškozuje tělo i vlasy
Jakékoli onemocnění působí na naše tělo komplexně. Nezasahuje pouze orgán, na který se naváže, ale naše celkové fungování. Koronavirus má ještě své specifikum. Již téměř 2 roky žijeme v nejisté době, která se pojí s možným ohrožením. Stres, který naše tělo poslední dobou prožívá, se tak výrazně zvýšil.

Stejně tak je na tom i strach, který s sebou tato doba přinesla. Ve spojení s nedostatkem vitamínů, které si koronavirus z našeho těla prostě odebírá, jsou vlasy pod opravdu těžkou palbou. Tato nelehká trojkombinace – stres, strach a snížený počet důležitých vitamínů v organismu způsobuje, že naše vlasy začínají padat a nepříjemně řídnout.

Síla profesionální péče o vlasy
Jelikož vlasové vlákno zůstává oslabené a chybí mu výživa, jsou právě vitamíny, které svému tělu umíte dodávat zevnitř, tou správnou cestou jak zaútočit na nepříjemnou součást post-covidového syndromu. Složení Bloom Hair je speciálně vyvinuto tak, aby úspěšně zamezovalo vypadávání vlasů. Postará se o to bohatý přísun biotinu, kyseliny hyaluronové, vitamínu B a aminokyselin. Kolagen obsažený v kapslích Bloom Hair pozitivně působí na snížení lámavosti a vaše vlásky jsou tak zdravější a hustší.

dostupné také v chutné gumíkové formě, kterou ráno určitě nezapomenete užít!
vyvinuty i pro kojící či těhotné maminky,
vhodné opravdu pro všechny typy vlasů,
úspěšně bojující proti vypadávání vlasů a podporující růst nových „baby hair“
bez lepku a bez laktózy, stejně jako vhodné pro vegetariány,
netestováno na zvířatech.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články