Středa, 29 března, 2023
magazin
HomePro ŽenyJarní trendy obuv – překvapivě pohodlná

Jarní trendy obuv – překvapivě pohodlná

Cítíte ten vzduch? Už i ptáčci zpívají o blížícím se jaru. Automaticky začínáme ročnímu období přizpůsobovat svůj šatník, avšak stále je třeba myslet na vrstvení oblečení a vhodnou obuv. Podívejme se spolu na trendy letošního jara.

Ideální jarní kozačky ochrání před kalužemi, ale nohy neupečou
Kozačky jsou fenomén, který jistě nechybí v šatníku žádné dámy. S největší pravděpodobností se iu vás najdou elegantnější kotníkové kozačky na podpatku, ale také pořádně zateplené kožešinkové boty do mrazivého počasí. Nepřehlédněte ani kozačky s vysokou sárou, po kolena či i nad – skvěle je sladíte k sukni nebo šatům, budou-li navíc ozdobeny moderní aplikací, jakou mají například. kovbojky, krok vedle neuděláte. Kozačky k jaru patří stejně jako k podzimu či zimě, stačí najít vhodný materiál, ve kterém bude nožce příjemně teploučko brzy ráno cestou do práce, ale odpoledne, když zasvítí slunce, se přesto příliš nezpotí.

Hleďte také na počasí. Děrované či semišové holínky nebudou do sychravých dnů to pravé ořechové, protože vy potřebujete nohy udržet suché a navíc chcete mít s údržbou jarních holínek co nejméně starostí. To znamená, že kožešinkové boty na vysoké platformě si obujete do suchého počasí, ale kůži směle i do dubnového deště. Představitelem trvanlivé obuvi jsou kožené boty značky Lasocki, která vystupuje na trhu již od roku 1954. Jedny kvalitní kožené holínky vás vydrží i několik sezón a stále budou vypadat ke světu a dopřejí vám dokonalé pohodlí při nošení.

Od pantoflí k polobotkám
Poslední měsíce jsme byli více zvyklí na domácí obuv, protože čas jsme byli nuceni trávit doma. Jak ovšem nastávají uvolnění a ve vzduchu cítit navíc i příslib jara, i my máme chuť předvést se v tom nejlepším světle a opět dokázat naši kreativitu. To se odráží také v trendech pro jarní obuv.

Čím výraznější podpatek, tím zajímavější outfit. Nebojte se proto sáhnout po odvážných jarních botách na barevné platformě či s podpatkem, který je zajímavý či do výšky, nebo tvaru. Platformy jsou moderní nejen na kozačkách, ale také na dámských polobotkách.

Mezi nimi naleznete klasické polobotky na klínovém nebo sloupkovém podpatku, polobotky na ploché podrážce i tenisky s různým typem zapínání. Volte polobotky s metalickým odstínem, veselé barevné tenisky, do teplejšího počasí věčně moderní baleríny, mokasíny a sandály, a užijte si pracovní den i volný čas. Toužíte-li však svou obuví skutečně zaujmout, vybírejte is ohledem na svůj vlastní komfort. Pokud nedokážete chodit na vysokém podpatku nebo vám platforma nesluší, sáhněte po modelech, které budou harmonizovat s vaší osobností, stylem a postavou.

Myslete na udržitelnost a přírodní materiály
Chtěli byste vlastnit obuv, kterou není třeba rok co rok nahrazovat novou? Ideálním řešením je obuv z pravé kůže. Jedná se o tzv. udržitelnou módu z přírodních materiálů, které budou letos na jaře hrát prim. I vy si můžete najít oblíbenou obuv z dílen výrobců jako Lasocki, Gino Rossi či Sergio Bardi.

Zda se utáhnete k neutrálním barvám, jako je bílá, černá, béžová nebo hnědá, nebo dáte přednost svěžím barvám (žluté, zelené, červené, tyrkysové), určitě se z této obuvi stane dominanta vašeho šatníku. Zatímco v záhonech rozkvetou petrklíče či macešky, vy mějte připravenou kvalitní obuv na jaře.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články