Úterý, 28 března, 2023
magazin
HomeRady a NávodyNové sféry rozkoše: Takto oživíte svůj sexuální život

Nové sféry rozkoše: Takto oživíte svůj sexuální život

Oživte sexuální život malým vzrušením, které zlepší i váš partnerský svazek. Podívejte se, co nikdy nezklame.

Pokud chcete zažít nepopsatelné vzrušení a jedinečný sex, ideální je začít vnímat vlastní tělo. Zapomeňte na zažitou klasiku, ale vsaďte na drobnosti, které vám umožní nové sféry rozkoše. Víte, na které části těla se zaměřit? Nahlédněte spolu s námi do mapy rozkoše.

Oční víčka
Přestože se to někomu může zdát zanedbatelné, opak je pravdou. Jemná pokožka očních víček je jednou z nejcitlivějších oblastí těla. Zavřete oči a hlaďte oči své polovičky hedvábným šátkem. Pokračujte jemnými polibky. Začátek předehry, máte tímto způsobem zaručen.

Uši
Laskání ušních laloků je něco, co chlapi zbožňují. I když málokterý z nich si to přizná. Je to jedna z hlavních erotogenních zón a určitě ji není třeba opomíjet. Právě naopak. Věnujte pozornost této části těla. Rozkoš zaručeně zažijete oba.

Dlaně
Ano, tato část těla patří mezi potenciálně opravdu zajímavé zóny. Právě na dlaních se nachází více než 40 000 nervových zakončení. Právě jejich jemnou stimulací můžete dosáhnout mnohem více, než předpokládáte.

Krk a břicho
Přestože je známo, že hlazení a líbání těchto částí těla je příjemné, při intenzivním věnování se právě těmto partiím těla, dokážete rovnou dosáhnout orgasmu. Vezměte si na pomoc kostku ledu, horkou čokoládu, či jemný hedvábný šátek. Hotové sexuální nebe.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články