Pondělí, 5 června, 2023
magazin
HomePro ŽenyKteré hvězdy, filmy a seriály bodovaly? Podívejte se na vítěze SAG AWARDS...

Které hvězdy, filmy a seriály bodovaly? Podívejte se na vítěze SAG AWARDS 2022 i to nejlepší z červeného koberce

V kalifornské Santa Monice rozdali v neděli ceny americké herecké asociace Screen Actors Guild (SAG). Akce se zúčastnilo množství zvučných jmen ze světa filmu, mnohé dámy se k tomu patřičně i vyoblékaly. Mezi těmi, které zazářily nejvíce, byli Cate Blanchett, Catriona Balfe, Lady Gaga a Jessica Chastain.

SAG Awards 2022
Zatímco Evropa zažívá jeden ze svých nejtemnějších momentů od konce druhé světové války, v Americe život pokračuje v normálním režimu. Po dvou letech boje s pandemií as ní souvisejících přísných nařízeních se hollywoodské hvězdy opět setkaly v plné parádě na červeném koberci před historickým leteckým hangárem.

Které hvězdy vypadaly nejlépe? Prohlédněte si TOP outfity spolu s námi.

Cate Blanchett
Jedním z nejsilnějších módních momentů byly černé minimalistické šaty Armani doplněné o šperky Pomellato, ve kterých přišla Cate Blanchett. Nádherná herečka nominovaná za svou roli ve filmu Nightmare Alley (Ulička nočních můr) vyrazila svým zjevem všem dech. Poměrně jednoduchý střih v kombinaci s výstřihem obloženým kamínky působil moderně a neskonale šik.

Lady Gaga
Jako měsíční svit k temné noci byla Lady Gaga ke Cate Blanchett. Blonďatá zpěvačka a herečka, která zahvězdila ve filmu Klan Gucci, přišla jako skutečná hollywoodská hvězda v úzkých bílých šatech s rafinovaně řešeným výstřihem. I ji oblékal na večer módní dům Giorgio Armani.

Caitriona Balfe
Pro všechny, kdo jsou unaveni pohledem na volány, korálky, květiny či flitry, určitě potěšil sofistikovaný minimalismus v podání Caitriony Balfe a její strukturovaný model Saint Laurent s véčkovým výstřihem, rozparkem a výraznými rameny. Červená barva jí nesmírně sluší ai díky ní byla ve slavnostní večer mezi ostatními nepřehlédnutelná.

Jessica Chastain
Jessica Chastain příjemně překvapila, když šaty zaměnila za metalický kalhotový kostým od Diora. S rozpuštěnými vlasy a výrazným očním make-upem se po červeném koberci procházela s rukama v kapsách, přičemž z ní vyzařoval skutečný módní respekt.

Jessica si zároveň převzala ocenění, získala cenu za nejlepší herečku v hlavní roli za film „The Eyes of Tammy Faye“, o jeho natáčení nám i osobně prozradila víc:

Naomi Watts
NaomiWatts, která byla tentokrát jako doprovod svému příteli, herci Billymu Crudupovi, vsadila na poměrně jednoduchý, ale zajímavý žoržetový model s futuristickým nádechem z nejnovější haute couture kolekce módního domu Fendi. Dokonale k němu doladila i svůj účes.

Reese Witherspoon
Reese Witherspoon se na předávání cen SAG také patřičně vyoblékala. Černé tubovité šaty Schiaparelli měla přepásané světle modrou látkou připomínající stuhu efektně sahající až po zem. K tomu decentní líčení, které zvýrazňovalo oči, jemně zvlněné vlasy, minimum doplňků a její neodmyslitelný úsměv.

Helen Mirren
Cenu za celoživotní dílo si převzala britská herečka Helen Mirren. V pudrově růžových šatech Prada pokrytých aplikacemi květin doplněných o hrubou čelenku ve vlasech byla příkladem, že žena po sedmdesátce nemusí automaticky chodit oblečená ve smutných tmavých barvách.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články