Úterý, 28 března, 2023
magazin
HomePro ŽenyIkonické svatební šaty a slavné nevěsty napříč různými dekádami: Těmito kousky se...

Ikonické svatební šaty a slavné nevěsty napříč různými dekádami: Těmito kousky se můžete inspirovat i dnes

Nadčasová eleganice Audrey Hepburn, romantika v podání Grace Kelly či něžnost a půvab Lily Collins. Podívejte se spolu s námi na krásné ikonické kousky, kterými byste krok vedle neudělali ani dnes.

Ikonické svatební šaty a slavné nevěsty napříč různými dekádami
Audrey Hepburn v kousku z dílny Balmain
Grace Kelly v róbě Helen Rose
Šaty Kate Middleton se staly ikonickými


Máte už svatební oznámení? Vyzkoušejte náš tip: návrh svatebních oznámení.


Audrey Hepburn, Balmain
Svatební šaty jsou kouskem, který také ve značné míře podléhá různým trendům, ale ve své podstatě se jednotlivé linie v této oblasti opakují. Ať už jde o jednoduchou eleganci nebo něžnost a půvab. Tyto elementy se zachovávají.

Šaty, které měla na sobě ikonická Audrey Hepburn se staly opravdu nadčasovými a klidně byste po nich mohli sáhnout i ve 21. století. Minimalismus s prvky, které upoutají jsou něčím, co bude IN vždy.

Grace Kelly, Helen Rose
Když si na svůj velký den, vzala Grace Kelly šaty z dílny Helen Rose, všechny okouzlila. Byla něžná, éterická, půvabná a působila jako opravdová princezna. Výrazné zdobení krajkou, dlouhý závoj a korzetové střihy jsou něčím, co bude vždy žádaným.

Kate Middleton, Alexander McQueen by Sarah Burton
Vévodkyně Kate Middleton, měla na sobě jedinečný kousek Alexander McQueen by Sarah Burton. Nádherný živůtek z nejjemnější krajky, střih kopírující siluetu, to vše jen zdůraznilo její bezvadnou figuru. Takový střih se hodí štíhlým nevěstám, neboť vám neodpustí na postavě ani centimetr navíc.

Kate Moss, John Galliano
Pokud máte letní svatbu, klidně zvolte typ šatů, jaký měla na sobě Kate Moss od Johna Galliana. Jemnost, elegance, odhalená ramena a přitom zachování půvabu, jsou něco, co tímto střihem určitě dosáhnete. Nosí se stále i jemné detaily ve formě třpytivých kamínků, které přidají nevěstě vždy na kráse.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články